Rozhýb sa!

O nás

Daniela Daubnerová
"Stávajme sa takým človekom, akého túžime stretnúť v druhých"

Kto som? Som veriaca koučka, trénerka a dizajnérka rozvojových projektov. Teší ma podporovať ľudí v raste, aby dostávali to svoje najlepšie zo seba, a napĺňa ma prepájať vnútorné hodnoty ľudí a firiem s ich žitím navonok.
V oblasti rozvoja ľudí a firiem sa pohybujem od roku 2004. Ako senior partner spoločnosti Developmet Atelier vediem workshopy a tréningy pre rozvoj manažmentu a leadershipu, rozvoj osobnej stability, zavádzanie zmeny, práce so stresom a emóciami a koučingy pre manažment medzinárodných klientov. Jedno z mojich najlepších profesných rozhodnutí bolo stať sa konzultantom medzinárodnej spoločnosti Krauthammer, ktorá je lídrom v tréningoch zameraných na pozitívnu zmenu správania. A som vďačná za to, že sa stále učím od svojich klientov a kamarátov.
Mojimi hodnotami sú vášeň pre človeka, tvorivosť, priateľstvo, harmónia, pravdivosť a integrita. Milujem smiech so svojimi blízkymi, prírodu, dobrú kávu, cestovanie, tanec a hudbu, beh, varenie dobrého jedla a tvorenie.


Martin Turi Nagy

"Cesta vždy existuje"

Mojou víziou je pomáhať ľuďom v ich osobnostnom raste, spájať ich so svojím najlepším ja, aj s ďalšími ľuďmi a navzájom sa od seba učiť. Pretože koľko energie do niečoho investujeme, toľko sa nám vráti.
Som odborník v oblasti informačných a komunikačných technológií a pôsobím aj ako kouč a tréner v oblasti sebarozvoja. Ako dobrovoľník sa vedeniu ľudí venujem už od roku 1998 a na profesionálnej úrovni mám za sebou vyše desaťročnú prax v oblasti vzdelávania dospelých.
Som ICF certifikovaný externý profesionálny kouč MŠMT ČR. Svoje technické vzdelanie úspešne využívam pri komunikácii s klientmi z oblasti IT, ktorí tvoria moju hlavnú cieľovú skupinu v oblasti kariérového koučingu. Som hudobník, skladám piesne a píšem texty. Milujem všetko, pri čom môžem využívať svoju kreativitu a nadšenie z objavovania nových vecí. Rád sa učím pozorovaním a často dokážem málo slovami vystihnúť veľa. Absolvoval som viacero formovacích tréningov a výcvikov a cítim radosť, keď môžem svoje skúsenosti odovzdávať ďalej.

Tréneri

Tu nájdeš informácie o nás - tréneroch.

Prihlás sa

Tu sa môžeš prihlásiť na náš tréning.